Naujienos

2019-12-04 02:12:11

ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENA EDUKO KINE

 

 

    Specialiojo ugdymo centro bendruomenė  šiemet kitaip nei įprasta pažymėjo tarptautinę Žmonių su negalia dieną. Įprastai, siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į šią jautrią visuomenės grupę, rengdavome mokinių darbelių ar piešinių parodas Molėtų krašto muziejuje, tačiau šiemet buvo pasirinktas netradicinis sprendimas, būtent, šią dieną paskirti pačių mokinių, turinčių negalią,  kultūros ir meno pažinimo įpročių  ugdymui . Jų patirčiai plėsti ir  pasinaudojome visuomenės suteikta galimybę- bendrojo lavinimo mokykloms skirtu Kultūros paso teikiamu paslaugų prieinamumu, išvykome į eduko kiną Vilniaus kino teatre „Pasaka“.

    Mūsų mokinukus šis edukacinis renginys, mokymasis iš kino, kaip meno rūšies  labai sudomino. Vaikai  žiūrėjo mokamąjį filmą „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją“ . Gamtos pažinimo, draugystės, rūpinimosi kitais, priklausymas ir pritapimas grupėje, draugystė, išskirtinumo temos svarbios ir vertingos temos, skatinančios geriau pažinti aplinkinį pasaulį ir labiau pasitikėti savo jėgomis.

Po edukacinio renginio pasidžiaugėme ir žėrinčios, nuostabios,  šachmatų karalienės-Kalėdų eglės žavesiu Katedros aikštėje.