Naujienos

2019-10-24 01:11:57

TARPTAUTINIS TEATRO FESTIVALIS LABAS ŠIANDIEN LANKĖSĖ IR MŪSŲ MOKYKLĖLĖJE.

Tarptautinis teatro festivalis LABAS šiandien lankėsi ir mūsų mokyklėlėje. Mūsų svečias - Aisling Byrne, Dublino teatro aktorė, edukatorė ir Run of the Mill Teatro įkūrėja. Šiandien mes stebėjome jos kurtą multisensorinį interaktyvų kūrybinį spektakliuką ,,Vinė - orų mergaitė" . Ne, mes ne stebėjome, bet smagiai, aktyviai įsitraukėme: klausėmės ir patys komentavome orų prognozes, stebėdami skirtingus metų sezonus, patys aktyviai kūrėme orų pasikeitimus. Tai buvo taip smagu, kad netrukdė ir skirtingos kalbos. Todėl dar kartą įsitikinome, kad nors visi mes skirtingi, tačiau visiems reikia tų pačių žmogiškų vertybių - dėmesio, meilės, pagarbos, pagalbos...
Už šias džiugias, interaktyvias kūrybines patirtis esame dėkingi organizatoriams: teatras vaikams ,,Teatriukas" , Acting up! iš Airijos, rėmėjams.