Naujienos

2017-03-07 02:03:39

ŠILTAS SUSITIKIMAS SU VIRGILIJUMI ALEKNA

   Svečias domėjosi įstaigos veikla, mokinių sportiniais pasiekimais, jų aktyvaus laisvalaikio sąlygomis. JIs  pats mielai pasidalino prisiminimais apie savo šlovingą  sportinę veiklą lengvosios atletikos, disko metimo srityse.

   Buvo nuostabu kiekvienam mokiniui, mokytojui savo rankose palaikyti Sidnėjaus ir Atėnų olimpinius aukso medalius ir kitus apdovanojimus, išgirsti istorijas apie kelią į didįjį sportą, sportininko ir seimo nario  vaikystę, šeimą, fizinį  darbą ruošiantis atkaklioms kovoms, didžiajame, net 20 metų trukusiame, sporte.  

     Neišdildomą įspūdį mokiniams padarė Virgilijaus Aleknos betarpiškas ir šiltas bendravimas su mokiniais. Vaikams ilgam įsirėžė į atmintį varžytuvės su pasaulio čempionu  prie šaškių lentos, kurios baigėsi lygiosioms...
     Jaunesnieji mokinukai irgi degė noru rungtyniauti su pasaulio rekordininku, tai jie galėjo padaryti žaisdami klasėje mini krepšinį. Visiems buvo taip smagu, kad nesinorėjo išsiskirstyti. Nuoširdžiai tikimės,  naujų susitikimų, kuriems vaikai ugdymo centre ruošis sportuodami.