Naujienos

2015-01-14 01:01:51

SENELĖS PASAKA

          Taigi ugdymo centre ir Advento renginį drauge su mokinių tėvais pradėjome nuo pokalbio apie sveikatą. Utenos Sveikatos biuro vadovė A.Gaidienė ir specialistė I.Meidienė, lydimos sveikatos priežiūros specialistės B.Grigonienės, mums dar kartą priminė kaip svarbu rūpintis savo ir šalia esančio sveikata, sveikai maitintis, būti fiziškai aktyviems, skirti pakankamai laiko poilsiui ir t.t. Lektorės priminė ir kitus sveikos gyvensenos veiksnius, kurie lemia žmogaus sveikatą:žalingų įpročių nebuvimą, asmens higieną ir kūno priežiūrą, psichoemocinį stabilumą, saugios ir sveikos apilnkos kūrimą. Kartu žaidėme stresą mažinannčius žaidimus, dalinomės jausmais, emocijomis. Viešnios padalijo dalomąją medžiagąir įteikė dalyviams dovonas. Kiekvienas iš tėvų gavo po 2015 meyų kalendorių ir rankšluostį su Sveikatos biuro simbolika. Mes tąkart įteikėme  mokinių rankomis pagamintą molinį aguonos žiedą, kad per Kūčias į jį galima būtų įpilti aguonos grūdeliių, ir palinkėjome sveikų ir kūrybingų metų.

      Vėlaius renginio vedančioji vyr. specialioji pedagogė Daiva Kaminskienė pakvietė į šventinį renginį įsitraukti ne tik tėvus, mokytojus, mokinius, jų broliukus ir sesytes, kitus svečius, bet ir ilgai lauktą Kalėdų senelį. Jam atėjus, prasidėjo smagioji mūsų sambūrio dalis. Mokiniai visus susirinkusius užbūrė savo spektakliu "Senelės pasaka".  Savo įspūdingu pasirodymu ir kostiumais žavėjo šie personažai: Pūga (Aušrinė), Eglė žalčių karalienė (Agnė), vilkai (Ligitasir Gintaras), Baltoji meška(Saulius), velniukai (Eimantas, Justinas), medžiais paversti vaikai (Marius, Andrius, Lukas) ir daugybės aplodismentų sualukę mažieji nykštukai (Gabrielė, Lukas, Jurgis, Viktorija). Nykštukai vedini savo mokytojų Audronės Janulionienėsne tik suvaidino šiame spektaklyje, bet ir skubėjo pas Kalėdų senelį spalvotu traukinuku traukdami dainelę apie spalvas.

Dar ilgai vaikai šoko (vad. Lina Rupeikienė), deklamavo eiles (mokyt. Loreta Kazlauskienė), tad ir saldžiųjų dovanų sulaukė ne tik iš Kalėdų senio. Prie šios iniciatyvos, su dovanomis ir linkėjimais, prisijungė ir Molėtų rajono vicemeras, Socialdemokratų partijos Molėtų skyriaus vadovas Henrikas Ivickas,  drauge su Vanda Aleksejūniene, bei netoliese gyvenanti verslininnkė Rutha van Calcar. Eilėmis susirinkusius sveikino ir tėvelių atstovės Jurgita Masiulienė bei Larisa Jetautienė.Jos įteikė ir kitų metų simbolį- žaislinį ožį.

Dar ilgai skambėjo graži muzika, vaišinomės, klegėjome, džiaugėmės spindinčiomis vaikų akimis ir laukėme Kūčių...

Parengė A. Jakovlevienė