Naujienos

2014-09-08 03:09:29

POLICIJOS AUGINTINIO IR PAGALBININKO ŠUNS GRANTO VIEŠNAGĖ

     

Ugdymo centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai- Daiva Tamošiūnienė ir aleksas strumila bei keturkojis augintinis šuo Grantas. Pareigūnai papasakojo apie policijos pareigūnų ir kinologo darbą, apie tai, kokia šuns paskirtis ieškant dingusių žmonių, daiktų.

Keturkojis policininkas Grantas parodė ką moka: įvairios komandos, dingusių daiktų ieškojimas. Kiekvienas atliktas Granto veiksmas buvo skatinamas šuns pagyrimu. Lankydamsis svečiuose šuo Grantas išliko ramus bet kokioje situacijoje. Ypatingai gerai klausė šeimininko komandų, buvo draugiškas ir noriai bendravo su visais. Žiūrovai iš pradžių tramdė norą apdovanoti garsesniais aplodismentais ar susižavėjimo šūksniais, kad nesutrikdytųnuostabaus gyvūno pasirodymo. Gavus A.Strumilos pritarimą galėjome ne tik apdovanoti keturkojį aplodismentais, Grantui apsipratus naujoje vietoje, galėjome susipažinti ir iš arčiau.

Vaikų akys degė smalsumu ir nekantraumu, kai policijos pareigūnas leido paglostyti gyvūną. Visi buvoo sužavėti. Taip pat vaikams buvo priminta apie saugų elgesį kelyje bei tamsiuoju paros metu. Kiekvienas gavo šviesą atspindinti atšvaitą, kad būtų saugūs tamsiuoju paros metu kelyje ir matomi vairuotojams. Vaikams palinkėta naujais mokslo metais įgauti daugiau naudingų ir naujų žinių, būti atidiems, mandagiems, neskubėti ir saugoti vieni kitus kelyje, o visam centrui padovanotos knygelės "Susipažinkime-policija".

Dėkojame pareigūnams už smagią ir vertigą  pažintį ir linkime sklandžios tarnybos.