Naujienos

2014-05-19 04:05:26

PAVASARINIAI ŽIEDAI PRAŽYDO ŠEIMOS ŠVENTĖJE

   

  


   Šeimos šventę minėjo  visa specialiojo ugdymo centro bendruomenė. Tą ypatingą dieną mokiniai savo artimiesiems dovanojo meninę programą. Kaip sakė renginio vedančioji vyr. logopedė Ina Kiškienė “Meilė, supratimas, šiluma, maži nesutarimai...šie ir dar daug kitų dalykų sutelpa žodyje „šeima“. Šeimą vienija vaikų juokas ir kasdienis rūpestis jais.  Vaikai niekad nestokoja energijos, užsispyrimo, idėjų ir talento. Kiekvienas vaikas savyje turi tam tikrą talentą. Ir jeigu mes jo vis dar nepastebėjome, reiškia dar neatradome, o galbūt per mažai ieškojome?”.  Iškart po šių žodžių į sceną, parodyti savo gebėjimus ir talentus skubėjo vaikai. Garsiais artimųjų plojimais buvo apdovanoti ir tie kurie dainavo, ir tie kurie šoko (vad. L.Rupeikienė), vaidino (Vad. A.Janulionienė), piešė, dėliojo didžiulę dėlionę  ir tie kurie demonstravo taiklumą  mėtydami į krepšį skambant legendinei M.Mikutavičiaus dainai, telkiančiai į bendrystę ne tik šeimą, bet ir visą tautą. Atskleisti ir  parodyti talentai mamytėms, tėveliams, močiutėms, sesėms, broliams tądien buvo šauniausia dovana. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

    Šventę pagyvino ugdymo centro viešnia, buvusi Molėtų gimnazijos auklėtinė, o dabar VU studentė  Karolina Trebutytė. Jos atliekamos,  populiarios dainos suteikė dar daugiau žavumo šiai gegužės viduryje švenčiamai Šeimos dienai.   

   Kai vaikų lūpomis suskambo  dainai “Aš labai myliu savo mamą“, visa salė atsistojo, nes šios dainos žodžiai ypač  išryškino mūsų vaikų ir jų mamų ypatingai glaudų, ir juoku ir ašaromis apipintą,   ryšį … Mama Irina Guobienė įteikė tėvelių  padėką ugdymo centro vadovei, pedagogams ir visiems darbuotojams už nuoširdžią  vaikų gebėjimų paiešką ir rūpestį jais.  

   Po mokinių pasirodymo tėveliai dalyvavo Sveikos gyvensenos paskaitoje, kurią skaitė Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė A. Gaidienė ir pavaduotoja I. Meidienė. Susirinkusiems specialistės  papasakojo apie pagrindinius sveikatą lemiančius faktorius ir iššūkius ją tausojant.

    Tą dieną visi išskirstėme su pavasariniais žiedais rankose. Mamos su popierinėmis,  vaikų rankelių pagamintais hiacintais, pedagogai su mamų užaugintomis ir ką tik pražydusiomis sprigėmis, vaikai- su šypsenomis.