Naujienos

2020-10-07 09:10:32

MOKINIŲ DARBELIŲ PARODA „STEBUKLAI“ PRISTATOMA PANEVĖŽIO MIESTO VAIKŲ BIBLIOTEKOJE „ŠALTINĖLIS“

Pats procesas mokantis  lipdymo technikos ir kartu patiriant savo spontanišką kūrybiškumą, įsitraukimo ir atsipalaidavimo procesas, susitelkiant į molio  minkymą, lipdymą ir apipavidalinimą, suteikia mūsų mokiniams daug džiaugsmo ir nusiraminimo. Šios veiklos įstabus rezultatas pristatytas ir mūsų bendradarbiavimo partneriams viešinantiems negalia turinčių mokinių pasiekimus  Panevėžio miesto vaikų bibliotekoje „Šalitinėlis“. Ši biblioteka  įsikūrusi pačiame miesto centre, ji  lankytojus aptarnauja nuo 1992 m.  Šios bibliotekos išskirtinumas - meno parodų eksponavimas bibliotekos languose, todėl net ir pro šalį skubantys panevėžiečiai, gali stabtelti ir pasigrožėti mūsų mokinių kuriamais „stebuklais“.   Paroda „Stebuklai“ lankytojus trauks visą spalio mėnesį.  

      Parodos "Stebuklai" tikslas – skatinti negalią turinčių vaikų kūrybiškumą, išbandyti meninės saviraiškos formas bei lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius.  Vaikai darydami, lipdydami įvairius darbelius iš molio,  nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Parodėlės lankytojai  džiaugiasi, kad kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus, tarsi stebuklingas ir linkintis mums visiems  sėkmės kūryboje.