Naujienos

2014-01-03 01:01:27

KALĖDINIS RYTMETYS

 ,,Ir žvėrys kalba kalėdinę naktį...“ 


          2013 m. gruodžio 20 d. ugdymo centre vyko tradicinis kalėdinis renginys. Šis renginys visada vaikų laukiamas ir jam  ruošiamasi. Šiais metais renginio ,,Ir žvėrys kalba kalėdinę naktį“  metu visi vaikai buvo žvėreliais. Kiekviena klasė rinkosi patys kokiais žvėrimis, gyvuliais ar paukšteliais bus ir ką pasakys kalėdinę naktį. Ugdytiniai gaminosi kaukes, mokėsi eilėraščius, šokius ir daineles. Visi labai entuziastingai ruošėsi, nes žinojo, kad pas juos būtinai ateis kalėdų senis ir atneš dovanų.

   Renginio dieną vaikai iš pat ryto rinkosi šventiškai nusiteikę. Daugumą jų į šventę atlydėjo ir tėveliai.

  Šventei prasidėjus, visų šurmuliuojančių vaikų žvilgsnį sustingdė į salę įėjęs kalėdų senelis. Jis pasveikino visus susirinkusius su artėjančiom šventėmis. Vaikai  rodė savo paruoštą programą: vaidino, šoko, dainavo.  Vėliau ir senelis mokė vaikus šokti ir dainuoti. O pašokus ir padainavus, atėjo lauktas momentas, kai kalėdų senis atrišo savo dovanų maišą ir apdovanojo visus vaikučius.


   Atsisveikinus ir išlydėjus kalėdų senelį, šventė dar nesibaigė. Ugdymo centro auklėtinių atvyko pasveikinti Molėtų rajono LSDP partijos skyriaus atstovai, vadovaujami Henriko Ivicko ir Molėtų menų mokyklos jaunieji muzikantai, kurie irgi atvyko netuščiomis. Jie vaikams, turintiems negalią,  dovanojo muzikines dovanas ir, žinoma, saldainius.

  Džiaugsmui nebuvo ribų, Tačiau viskas kas prasideda turi ir baigtis. Tačiau šventinė nuotaika dar ilgai jautėsi vaikų, tėvelių ir pedagogų širdyse.

 

Parengė vyr. spec. pedagogė Loreta Kazalauskienė